ZÁKLADNÍ KURZ poslušnosti pro dospělé psy

Mít ovladatelného psa pod kontrolou je základním krokem pro vaše společné pohodové soužití.
Tahá na vodítku? Nepřijde na přivolání? Poslouchá doma, ale venku a mezi ostatními psy ohluchne? Vázne mezi vámi komunikace?
Základní kurz ("ZK") je zaměřen právě na toto chování a zároveň Vás naučí, jak se svým psem pracovat správně a jak ho motivovat k lepšímu chování. Osvojíte si základní povelovou techniku a její správné používání, zejména přivolání, sedni, lehni, vstaň, čekej x zůstaň, chůze u nohy x chůze na prověšeném vodítku.

Kurz je vhodný pro začátečníka psovoda + dospělého psa.
 
VĚK PSA: 10 měsíců - neomezeně

SEBOU:
! očkovací průkaz s platným očkováním kombinované vakcíny + vztekliny
! obojek (pevný, pohodlný, dobře padnoucí) ideálně ze softshellu, kůže, nylonu,... (pokud má Váš pes stejnou váhovou kategorii jako vy, oblečte svého psa tak, aby jste byli schopni ho udržet)
! delší vodítko - ideálně 3m, které dává dostatek prostoru pro splnění úkolu
! stopovací vodítko "stopovačka" - dlouhá šňůra, obvykle 10m, s jednou karabinou bez ucha využijete zejména k nácviku přivolání a při ztrátě pozornosti
! pamlsky - poloměkké masové psí pamlsky nalámané na malé kousky, př. nahrájený tvrdý sýr, párek,..prostě to, po čem se váš mazlík může utlouct :-)

! hračka na přetahování - provazový uzel, fleeceový cop upletený z deky, plyšové přetahovadlo, balonek na šňůrce, puller,... podle náruživosti a libosti vašeho psa
! náhubek pro reaktivní psy

Maximální kapacita: 6 psů

Cena kurzu: 1800,-Kč / 2 měsíce (8 lekcí)

Místo v kurzu Vám bude rezervované po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy 500,-Kč. Platební údaje naleznete v přihlášce.
 
NOVÝ KURZ:  Stř 6. 9. 2023  16:00

Více zde: https://www.tsunamiflyball.cz/trenink/skolka-pro-stenatka/
NOVÝ KURZ:  Stř 6. 9. 2023  16:00

Více zde: https://www.tsunamiflyball.cz/trenink/skolka-pro-stenatka/

NOVÝ KURZ:  září 2024

Obsazenost: 0/6