Sportovní kynologie - POKRAČUJÍCÍ KURZ

Pokračující kurz, který navazuje na obsah základního kurzu ("ZK").
Kurz je vhodný pro pokročilého psovoda + pokročilého puberťáka-dospělého psa.
Pes tedy reaguje na psovoda, zvládá přivolání za standardních podmínek, ovládá základní poslušnostní povely: sedni, lehni, vstaň, ke mně, k noze, čekej, zůstaň. 
 
Budeme navazovat na tyto základní povely, rozšiřovat je a stěžovat podmínky pro jejich plnění. Budeme se věnovat cvikům, které jsou součásní základních zkoušek z poslušnosti (ZZO, ZOP, BH,..) a speciálním cvikům, které ke zkouškám také patří.
 
Co nás tedy bude čekat? Ovladatelnost na vodítku a bez vodítka, obraty u nohy na místě a za pochodu, odložení za pochodu, aport, přivolání za stížených podmínek, dlouhodobé odložení ve skupině, aj.,...
 
V neposlední řadě se zaměříme na větší motivaci psa pracovat, zefektivnění výcviku nebo postupné odbourávání posunkových povelů.
 
VĚK PSA: 1 rok - neomezeně

SEBOU:
! očkovací průkaz s platným očkováním kombinované vakcíny + vztekliny
! obojek (pevný, pohodlný, dobře padnoucí) ideálně ze softshellu, kůže, nylonu,... (pokud má Váš pes stejnou váhovou kategorii jako vy, oblečte svého psa tak, aby jste byli schopni ho udržet)
! pevné vodítko
! pamlsky - poloměkké masové psí pamlsky nalámané na malé kousky, př. nahrájený tvrdý sýr, párek,..prostě to, po čem se váš mazlík může utlouct :-)

! hračka na přetahování - provazový uzel, fleeceový cop upletený z deky, plyšové přetahovadlo, balonek na šňůrce, puller,... podle náruživosti a libosti vašeho psa
! aport - hračka, předmět psovoda nebo činka
! náhubek pro reaktivní psy
! stopovací vodítko "stopovačka" - pokud ještě potřebujete vyladit nějaké mouchy

Maximální kapacita: 6 psů

Cena kurzu: 1800,-Kč / 2 měsíce (8 lekcí)

Místo v kurzu Vám bude rezervované po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy 500,-Kč.
 
NOVÝ KURZ:  v současné době není stanoven termín
Obsazenost: 0/6