O nás TSUNAMI

V roce 2009 se parta nadšenců v ZKO Kutná Hora rozhodla, že by nebylo špatné, kdybychom kromě trénování agility, zkusili něco nového.
A tak se zrodil nový flyballový team Tsunami s prvním registrovaným družstvem Tsunami 1. Nejprve nás bylo pár, ale postupem času si flyball získává čím dál tím více příznivců a nám se základna začala pomalu rozrůstat.
Proto jsme v roce 2012 založili druhé družstvo Tsunami 2 - Vlnky.
Rozrůstali jsme se dál a v roce 2019 jsme registrovali třetí družstvo Tsunami 3.
 
Postupem času jsme flyballu stále více přicházeli na chuť a některé z nás uchvátil natolik, že samotná pozice závodníka či kapitána již nestačila. A tak v roce 2016 Libor a Míša  úspěšně prošli školením a testy a stali se prvními startovními rozhodčími flyballu v našem teamu. V roce 2021 se k němu přidali další 3 členové Tsunami a to Markéta, Hanka a Míša.
 
V roce 2020 jsme se stali pořadateli turnaje začátečníků, který se konal na Sázavě a následující rok jsme turnaj úspěšně zopakovali.
 
V roce 2021 jsme opustili zázemí ZKO Kutná Hora a přesunuli naše tréninky do vlastních prostor ve Třech Dvorech.
V současné době se pravidelně účastníme flyballových závodů, nových školení a seminářů, neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme naše flyballové vybavení. Od konce roku 2021 se Tsunami stalo oficiálním zapsaným spolkem - Tsunami flyball z.s.
 
Trénujeme po celý rok, v zimním období v hale každou neděli 9-11h a zbytek roku v našem výcvikovém areálu.
 
 
Tsunami flyball z.s.
IČ: 140 32 180
BÚ: 2002094273/2010
 
Členství ve spolku je podmíněno absolvováním kurzu flyballu, viz menu. Poté je možné o členství zažádat. Přihlášku Vám poskytne Markéta Moravcová, viz kontakty.